Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

50,000 €

Shitet dyqan ne Astir.

  • Çmimi/m²: 583
  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: Rr. Sokrat Miho
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 22/11/2017 16:28
  • Skadon: 35 ditë, 19 orë
1
2

Përshkrimi

Shitet dyqan me siperfaqe 60 m2 ne zonen e Astirit, ne Unaze te Re, Rr. “Sokrat Miho”. Dyqani ndodhet ne katin zero, ka ne perberje 1 tualet dhe hapesire funksionale qe mund te pershtatet per biznese te ndryshme. Ndodhet ne nje zone te populluar dhe ne zhvillim. Cmimi i negociueshem. Per viziten ne prone na kontaktoni!

AZ200717-01

Shitet dyqan ne Astir.

Nuk ka tag

81 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 606598060e349754

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total