Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

195,000 €

SHITET DYQAN ME KONTRATE QIRAJE TE GARANTUAR ne pallatin ‘’Gener 2’’ te Ali Demi

  • Çmimi/m²: 1750
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Ali Demi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696805322
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi
  • Postuar: 28/11/2016 06:26
  • Skadon: 5 ditë, 19 orë
1
2345

Përshkrimi

TE DHENAT E DYQANIT:
1. Dyqani ndodhet ne pallatin ‘’Gener 2’’ te zones Ali Demi, 100 m larg fushes Ali Demi (Sheshi Cameria).
2. Dyqani eshte 107m2 (siperfaqe neto).
3. Dyqai eshte prej 1 viti ne kontrate me OSHEE. Aktualisht kontrata perfundon pas disa viteve.
4. Kjo KONTRATE do te vazhdoje edhe me pronarin e ri te dyqanit edhe per disa vite te tjera.
5. Dyqani ka dy hyrje. Nje nga rruga dhe tjetra nga hyrja e pallatit.
6. Dyqani ndodhet ne te njejtin pallat me ambjente te tjera sherbimesh si Ujesjellesi i Tiranen (UKT), dega e bankes BKT, furre buke, dyqan lulesh dhe perballe ka degen e bankes NOA.
7. Infrastruktura e zones eshte e saporregulluar dhe shume e pershtatshme.
8. CMIMI I DYQANIT eshte okazion. VETEM 195 000 Euro. Pra vetem 1800 Euro/m2.
9. Ju do te perfitoni nje kontrate te sigurte perte pakten disa vite, nje dyqan te shkelqyer ne nje zone te sigurte investimi.
10. Dyqani eshte me Certefikate Pronesie.

Nuk ka tag

780 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 316583b87c6339d9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total