Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

59,000 €

Shitet dyqan 59 m2 prane Vizion plus

  • Çmimi/m²: 1000
  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: Rruga Androkli Kostallari prane vizion plus
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0672884883
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor
  • Postuar: 16/07/2017 21:26
  • Skadon: 21 ditë, 10 orë
IMG_0656
IMG_0657IMG_0660

Përshkrimi

Zona/Rruga : prane Vizion Plus Shkolla Qazim Turdiu

Shitet dyqan 60 m2 ne brendesi te lagjes perballe Vizion Plus (tek ish pallatet e deputeteve) i pershtatshem per lokal, lloto, market parukeri etj. Aktualisht siperfqja eshte e ndare nga nje mur gipsi per nevojat e qiraxhiut aktual por mund te prishet lehtesisht. Dyqani ka qepen elektrik, vetrate xhami, kondicioner, sistem te mire ndricimi, priza te shumta dhe banjo. Me hipoteke.

Cel. : 0672884883

Nuk ka tag

76 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 386596b945b257cb

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total