Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

68,000 €

Shitet Dyqan:

  • Çmimi/m²: 1500
  • Sipërfaqja (m²): 41-50
  • Adresa: Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694030502
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar
  • Postuar: 28/09/2017 15:07
  • Skadon: 55 ditë
sacaca

Përshkrimi

Shitet dyqan 45 m² , i pajisur me hipoteke, dyqani ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, zone qe ka perspektive te larte zhvillimi.
Dyqani ka 3 faqe te fasades me xham, gje qe favorizon reklamimin e cdo lloj biznesi.
Instalimet elektrike dhe hidraulike ne ambient lejojne pershtatjen per cdo lloj aktiviteti, punime gipsi dhe tavane te varur etj.

Cmimi 1500 €/m².

Nuk ka tag

125 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 29159ccf3fe10e8a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total