Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,350 €

Shitet dyqan 2 katesh, Rruga Dritan Hoxha (mes doganes dhe zogut te zi)

  • Çmimi/m²: 1350
  • Sipërfaqja (m²): 201-300
  • Adresa: Rruga Dritan Hoxha, Nd.147, Nr.11.
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00355682126013
  • Specifikimet: Me hipotekë
  • Postuar: 27/03/2018 10:29
2017-12-31 15.48.53
2017-12-31 15.41.362017-12-31 15.49.192017-12-31 15.50.152017-12-31 15.50.532017-12-31 15.51.072017-12-31 15.53.122017-12-31 15.52.292017-12-31 15.50.38

Përshkrimi

Shtet dyqani me dy katesh.
Adresa: Rruga Dritan Hoxha, Nd.147, Nr.11.
Kati i par 60m katror, 4.5 m linear vetrat xhamit faqe me rrugen kryesore.
Kati i dyt 180 m katror, 12 liniar vetrat xhamit faqe me rrugen kryesore.
Nëse dikujt i interreson vetëm kati i dyt i cili ka hyrje te pavarur nga kati i par, cmimi per vetem katin e dyt ështe 950 euro m katror, aktualisht dyqani është bisnes abazhurash dhe është me hipotek.
Nese dikujt i intereson bashk me bisnesin e ambazhureve 13 vjecar, cmimi eshte 40,000 euro per biznesin (Emri i biznesit, paisjet, mobiljet, malli, gjithcka brenda tij). Cmimi extremisht i mire ne krahasim me koston reale.
Kontakt: Besnik Akshija ne 00355 682126013

Nuk ka tag

240 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 8845ab91b931a9c1

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total