Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

300,000 €

Shitet dublex afer Liqenit

  • Sipërfaqja (m²): mbi 300
  • Adresa: afer Liqenit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar: 22/01/2018 11:44
  • Skadon: 53 ditë, 10 orë
Shitet dublex afer Liqenit - Foto 1Shitet dublex afer Liqenit - Foto 2Shitet dublex afer Liqenit - Foto 3Shitet dublex afer Liqenit - Foto 4

Përshkrimi

Shitet dublex afer Liqenit

Shitet dublex afer Liqenit tek Kompleksi Dinamo. Siperfaqja e dublexit eshte 300 m2. Dublexi eshte i perbere nga 2 kate, ku ne katin e pare ndodhen nje sallon i madh me oxhak funksional, guzhine me vete, nje dhome, nje ballkon dhe nje banjo; kurse ne katin e dyte ndodhen tre dhoma gjumi, nje ballkon dhe dy banjo. Dublexi ndodhet ne nje pallat te vogel ku ka vetem 4 dublexe, dhe vete dublexi ka 2 garazhe. Brenda tij jane bere punime shume cilesore me sistem ngrohje-ftohje me chiller si dhe te gjitha dhomat jane te shtruara me parket. Ambienti perreth tij eshte me gjelberim spektakolar. Shitet per nje cmim shume te arsyeshem, per vetem 300.000 euro.

Nje investim qe vertet ja vlen!

CMIMI: 300.000 euro

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Banjo: 3
Dhoma: 4
Ballkone: 2
Garazh: 2
Siperfaqja: 300 m2
Tipi i prones: Dublex
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Kompleksi Dinamo

Nuk ka tag

501 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 94591498e549f6d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total