Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

77,000 €

Shitet Cmim oferte apartament 2+1 tek Don Bosko ” Fiori Di Bosco “

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Rruga : Don Bosko Residenca " Fiori Di Bosco "
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694040923
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 22/11/2017 10:03
  • Skadon: 21 ditë, 2 orë
carte_okazion
22568

Përshkrimi

Shitet Apartament me siperfaqe ekonomike 88 m² dhe me nje shperdarje shume te mire te ambjenteve ne rrugen Don Bosko ne Residencen ” FIORI DI BOSCO ” e rrethuar me gjelberim , ambjente biznesi , park per femijet , parkim i garantuar, shume prane spitalit Ushtarak .

Apartament 2+1 88.5 m²- orientim jug- lindje kati 5 Banim

Oferte 77,000 Euro ( vetem ky apartament )

PAGESA ME KESTE

per me shume informacion

Cel. 069 4040 923

Nuk ka tag

556 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1285922a54b28c20

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total