Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

4,200 €

Shitet citroen c3 nafte viti 2006

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696681642
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Kambio automatike, Klima, 4x4, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 26/11/2016 16:04
  • Skadon: 3 ditë, 14 orë

Përshkrimi

-Airbag shoferi dhe pasagjeri
-Mbyllje qendrore me pult
-Kroskot dixhital
-Xhama elektrike perpara dhe mbrapa
-Pasqyrat e jashtme elektrike
-Drita mjergulle
-Kompjuter bordi multi-funksional
-Radio CD/mp3
-Ajer i kondicionuar climatronic
-Taksat dhe siguracion te paguar deri ne tetor 2017
-Çmimi 4200eur i diskutueshem

Nuk ka tag

409 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 70058399d0bce4c6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total