Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

5,800 €

Shitet C class 220 manual

  • Viti i prodhimit: 2005
  • Kilometra: 150.001-175.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0686473755
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini
  • Postuar: 02/07/2018 23:55
CDCE6FFE-921C-4896-B19C-1FE7003C9B4B
656B776F-FD8B-4847-B8F2-3CD9B6DECFC8DA4CAA56-E433-4CDB-9579-8D34E9966342D98FE8DD-9217-4C7A-8B12-6A6EAA79257CA8C07093-033F-4BAF-BB44-CC75F145FB88

Përshkrimi

Shitet benz 220 c class i 2005 blu, me naft manual 170000 origjinale te vetat, me dokumenta dhe taksa te paguara deri qershor 2019.

Nuk ka tag

291 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 2735b3a89460ce2b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total