Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

26,000 €

Shitet Bodrum tek Selvia

  • Oferta nuk është më e vlefshme!
  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Shitet Bodrum tek Selvia
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 21/09/2017 14:54
  • Skadon për: 37 ditë, 11 orë

Përshkrim

Shitet Bodrum Shitet Bodrum tek Selvia

Shitet bodrum tek Selvia me siperfaqje prej 100 m2. Bodrumi ka hyrje nga rruga dhe ai ka dritare ajrimi.
Shitet per nje cmim teper te arsyeshem per vetem 26000 euro.

Cmimi: 26000 euro

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Siperfaqja: 100 m2
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Selvia

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 190 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 768592f345f8b158

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total