Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

26,000 €

Shitet Bodrum tek Selvia

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Shitet Bodrum tek Selvia
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar: 22/01/2018 11:44
  • Skadon: 50 ditë, 7 orë

Përshkrimi

Shitet Bodrum Shitet Bodrum tek Selvia

Shitet bodrum tek Selvia me siperfaqje prej 100 m2. Bodrumi ka hyrje nga rruga dhe ai ka dritare ajrimi.
Shitet per nje cmim teper te arsyeshem per vetem 26000 euro.

Cmimi: 26000 euro

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Siperfaqja: 100 m2
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Selvia

Nuk ka tag

638 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 768592f345f8b158

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total