Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

20,000 €

Shitet Bmw x5

  • Viti i prodhimit: 2009
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695559883
  • Postuar: 08/07/2017 09:13
  • Skadon: 11 ditë, 15 orë
IMG_1008
IMG_1005IMG_1002IMG_1003IMG_1007

Përshkrimi

Shitet BMW X5 ngjyre e zeze e sapoardhur nga Belgjika, full option me sedile lekure ngjyr bezhe,me panorame qe hapen dy kapaket,me kamera para dhe mbrapa, dhe me te gjitha shermbimet te bera te Bmv-ja te paraqitura ne liber. Shitet 20.000 Euro Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e tel: +355 69 555 9883

Nuk ka tag

102 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 813596085e7895d5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Të sponsorizuara

total