Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

125 €

SHITET BIZNESI

  • Çmimi/m²: 25000
  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: Rruga e Kavajes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355695406860
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Pranë qendrës
  • Postuar: 24/02/2018 11:05
  • Skadon: 71 ditë, 9 orë
Lokal tek rruga e Kavajes
Lokal tek rruga e KavajesLokal tek rruga e KavajesLokal tek rruga e KavajesLokal tek rruga e KavajesLokal tek rruga e KavajesLokal tek rruga e Kavajes

Përshkrimi

SHITET BIZNESI

Shitet lokal ne rrugen e Kavajes, afer Globe. Lokali ndodhet ne rruge me nje siperfaqe 120 m2 brenda dhe 80 m2 jashte , i miremobiluar dhe ne gjendje pune. Biznesi shitet per 25000 euro dhe 1500 euro/muaj qeraja.

Adresa: Rruga e Kavajes
Qyteti: Tirana
Shteti: Shqiperi
Çmimi: 25,000 € qeraja 1500 euro
Sipërfaqja Objektit : 120 m2
Siperfaqja Pergjithshme: 200 m2
Tualete: 1

Per me shume informacione klikoni linkun:https://www.merlinimobiliare.com/pronat/shitet-biznesi/

Nuk ka tag

300 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 34659ca205def91a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total