Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

 

Shitet biznesi

  • Adresa: Shqiperi
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0692080780
  • Postuar: 23/04/2018 12:25
30738649_982518465231939_6457483879291813888_n

Përshkrimi

Shitet biznesi. Gur natyral dhe argjend. 
Per me shume informacion telefononi 0692080780.

Nuk ka tag

208 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 7405adb1bd778e78

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total