Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,900,000 $

Shitet Biznes Elektroshtepiake me Shumice

  • Adresa: Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00355698802896
  • Postuar: 09/01/2018 18:28

Përshkrimi

Biznes Elektroshtepiake me Shumice Pakice,
Importues ,Kine ,Yurqi ,dhe me te drejta distributori per artikuj te kerkuar nga tregu ne te gjithe Shqiperine.
Biznesi ka 27 vjet dhe eshte shume fitimprures dhe stable ne treg,me klientelen e vet ne te gjithe shiqperine.
Shitje vjetore 2.5-3mil$,me te ardhura Bruto diku te 19-23% Bruto te xhiros vjetore. Renditemi ne 10 me te miret ne tregun Shqipetar .Ka mundesi per xgjerim te metejshem kush do te investoj me shume duke ditur qe kemi klientel te rregullte dhe nga me te vjetrit ne Tregun Shqipetar. Biznesi shitet bashke me gjendjen aktuale te stokut(

Nuk ka tag

523 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1725a54d72e2971f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total