Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

13,500 €

Shitet bisnezi Servis-Gomisteri

  • Adresa: Tirane tek treshi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0685533886
  • Postuar: 08/11/2017 11:01
IMG_0763
IMG_0764

Përshkrimi

Servis Gomisteri Paulini, Shitet aktiviteti me te gjitha paisjet per arsye familjare, me klientel te rregullt 7 vite pune. paisjet jan keta, 2 ura servisi njera 3.5 ton dhe tjetra 3 ton italiane, 3 kompiutera per diagnostigim difektesh te gjitha llojet e veturave, konvergjens digjitale te 2016 centruse dhe hapse gomash . kompresor airi 500 lt me dy motorra italian, prese 15 tonshe, 4 pistoleta per zmonitmim gomash 2 te medha dhe 2 te vogla beta, 6 kaseta qelsash profesional per servis, 2 krik te medhej 3 tonsh dhe 2 krik te vegjel 2 tonsh 250 goma te perdorura dhe 20 goma te reja ,saldatriqe italiane me argon monofaze, disqe allumini 4 pale benzi dhe golfi e te tjera. per me shum info ju pres ne adresen tek treshi perball me karburant kastratin .

Nuk ka tag

174 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2085a02d44f12805

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Të sponsorizuara

total