Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

shitet biciklet marka ”specialized” masa ”M”

  • Adresa: shkoder
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0665555317
  • Postuar: 03/09/2017 22:19
  • Skadon: 26 ditë, 19 orë
IMG_20170902_161849
IMG_20170902_161935IMG_20170902_161923IMG_20170902_161957

Përshkrimi

shitet biciklet marka ”specialized” masa ”M” ne gjendje te shkelqyer pak e perdorur,frenat me disc alkol,amortizator bllokazh shpejtesi 9 dhe 3.

Nuk ka tag

381 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 45659ac63b96028e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total