Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,000 €

Shitet benz 250 elegance 4 fenersh, manuale, viti 1996

  • Viti i prodhimit: 1996
  • Kilometra: më shumë se 300.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0685533886
  • Opsione të tjera: Disqe alumini
  • Postuar: 04/12/2017 08:27
  • Skadon: 99 ditë, 16 orë
7C1D9449-3FC9-4153-B894-AF2942AA5D24
E78AF17B-52A4-4120-8C03-A63B404041FC14BDA429-215A-4AA2-A500-AFA1F1913BD4170D6851-DC17-41C7-88C6-6DFD5BB557C414A9B31A-B2FC-4E8F-B2D3-1A3F17E27C0377473376-A670-4677-B262-2CDFAC3DAECC69C09D82-F2F0-4BC7-9C5D-9B890A445C853B8F4C80-70F4-44DB-99DF-94C88A13C752

Përshkrimi

Shitet benz 250 elegance 4 fenersh manuale ,me kondicioner ,ekonomike ne gjendje pune shume te mire dhe fizike me dokumenta te rregullta , ngjyre blue e erret ,mbyllje pasqyrash me buton hapje dhe mbyllje makine me buton me ekran me dvd dhe me telekamer te pasme, disqe alumini, tapiceri e paster blu e mbyllur nga brenda.
Çmimi 2000 Euro, i diskutueshem :Kontakt -0685533886

Nuk ka tag

560 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 57459f6edaa968d9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total