Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

315,000 €

Shitet Bar-Restorant ne Durres

  • Çmimi/m²: 1500
  • Sipërfaqja (m²): 201-300
  • Adresa: ne Durres, afer Vollges
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 22/09/2017 16:41
  • Skadon për: 4 ditë, 9 orë
Shitet Bar-Restorant ne Durres - Fotografia 1Shitet Bar-Restorant ne Durres - Fotografia 2

Përshkrim

Shitet Bar-Restorant ne Durres

Shitet Bar-Restorant ne Durres, afer Vollges. Ambienti ndodhet ne katin e 2 dhe ka fasade xhami. Bari ka pamje nga deti. Ai ndodhet ne nje mjedis te mrekullueshem te pershtatshem per veprimtari te ndryshme me nje te ardhme te sigurt. Siperfaqja neto e ambientit eshte 210 m2.
Shitet per nje cmim teper te favorshem prej 1500 euro/m2. Nxitoni.

Cmimi: 1500 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE PER PRONEN:

Siperfaqja neto: 210 m2
Banjo: 2
Statusi: e re
Qyteti: Durres
Zona: Vollga

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 640 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 785904c6e93c56e

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total