Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

202,500 €

Shitet Bar-Kafe tek Unaza e Re (prapa Astirit)

  • Çmimi/m²: 1500
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: tek Unaza e Re (prapa Astirit)
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar në: 22/09/2017 16:40
  • Skadon për: 73 ditë, 11 orë
Shitet Bar-Kafe tek Unaza e Re (prapa Astirit) - Fotografia 1Shitet Bar-Kafe tek Unaza e Re (prapa Astirit) - Fotografia 2Shitet Bar-Kafe tek Unaza e Re (prapa Astirit) - Fotografia 3bar golda6

Përshkrim

Shitet Bar-Kafe tek Unaza e Re,  prapa Astirit me siperfaqje 135 m2. Lokali eshte i arreduar bukur dhe ka verande perpara me tende. Ambienti eshte ne pune  i dhene me qera. Shitet per nje cmim teper te favorshem per 1500 euro/m2, plus dhe mund te jepet mundesia qe 50% e shumes te behet me klering. 

CMIMI: 1500 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Banjo:2
Siperfaqja : 135 m2
Tipi i Prones: Bar-Kafe
Statusi: e re
Qyteti: Tirane    
Zona: Unaza e Re

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 103 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 122595fa53ac39de

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total