Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

150,000 €

Shitet Bar-Kafe tek Gjykata e Tiranes

  • Oferta nuk është më e vlefshme!
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: tek Gjykata e Tiranes
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 21/09/2017 14:54
  • Skadon për: 37 ditë, 11 orë

Përshkrim

Shitet Bar-Kafe tek Gjykata e Tiranes
Shitet Bar-Kafe tek Gjykata e Tiranes, ne rrugen Myslym Shyri, ne lagje. Bari ka nje siperfaqje prej 69 m2 brenda dhe 150 m2 jashte. Per siperfaqjen e jashtme eshte me kontrate me pronarin dhe paguan 10.000 lek/muaj. Per momentin lokali eshte ne pune me xhiro te kenaqshme. Bari shitet per nje cmim te favorshem per vetem 150.000 euro

Cmimi: 150.000 euro

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Banjo:2
Siperfaqja brenda: 69 m2
Siperfaqja jashte: 150 m2
Tipi i Prones: Bar-Kafe
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Gjykata e Tiranes

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 292 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 529592f32a4dd66d

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total