Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

25,500 €

Shitet Audi A6, viti 2012!! Super makine, super çmim!!

  • Viti i prodhimit: 2012
  • Kilometra: 175.001-200.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0666180458
  • Opsione të tjera: Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini, Sensor parkimi
  • Postuar: 21/10/2017 05:59
  • Skadon: 55 ditë, 19 orë
IMG-20171020-WA0024
IMG-20171020-WA0023IMG-20171020-WA0025IMG-20171020-WA0021IMG-20171020-WA0019IMG-20171020-WA0022IMG-20171020-WA0029IMG-20171020-WA0026IMG-20171020-WA0028IMG-20171020-WA0027

Përshkrimi

Audi A6 (look Audi S6) , viti i prodhimit 2012 me kilometra origjinale. Motor 3.0 nafte (nuk ka takse luksi), i modifikuar ne Greqi (ka kuaj fuqi me shume sesa versioni Stock, per nje performance sportive). Makina eshte ne super gjendje, Fener Bi-Xenon LED Matrix, Sensore shiu, Kamera mbrapa, Sediljet Full Leather (lekure ngjyre bezhe), me ngrohje, memorie dhe lekure antialergjike, sistem fikje ne semafor, sensor parkimi, disqe alumini, klima me 4 zona. Komanda ne timon, pilot automatik, navigator CD/AUX. Ndezje Start/Stop me buton.

Nuk ka tag

453 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 98259ea7f250a120

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total