Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

16,500 €

Shitet Audi A5 2.0 TFSI Benzin versioni ekonomik i A5 Viti 2009

  • Viti i prodhimit: 2009
  • Kilometra: 75.001-100.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0685235585
  • Opsione të tjera: Dogane e paguar, Kambio automatike, Klima, Libër shërbimesh, Navigator, Disqe alumini
  • Postuar: 07/12/2016 18:32
  • Skadon: 46 ditë
IMG_0382
IMG_0385IMG_0384IMG_0386IMG_0387IMG_0388IMG_0393IMG_0391

Përshkrimi

Audi A5 2.0 TFSI Benzin 132 KW versioni ekonomik i A5
Viti Prodhimit 11.11.2009 me 88000 km
Kambio automatike-Tronik me 9 nivele shpejtesie ,sallon lekure e zeze me komanda dhe fryrje teper i paster, mbyllje qendrore disqe alumini S-line 19 inch gomat te reja ,feneret dynamic eyes me lupa xenon-bixenon kthehen sipas terrenit,komanda ne timon,sistemi muzikes shume i fuqishem ,aux,memory card,sensor dritash sensor shiu, xhami i zi mbrapa origjinal, klima tronik, xhama pasqyra elektrike . Vaji filtra motori dhe kambio ferota dhe tambura para te reja.Full option.
Makina eshte ne super super gjendje si nga ana vizuale dhe nga ana xhenerike mund ta kontrolloni ku te deshironi
Cmimi : 16.500 euro i diskutueshem

Nuk ka tag

838 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 6658483eccb563d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total