Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

5,850 €

Shitet Audi A4 sline e vitit 2006

  • Viti i prodhimit: 2006
  • Kilometra: 200.001-250.000
  • Karburanti: Naftë
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0696702505
  • Opsione të tjera: Klima, Disqe alumini, Sensor parkimi, Portbagazh
  • Postuar: 31/01/2018 10:06
  • Skadon: 51 ditë, 6 orë
81C3DD91-6351-4915-9658-DE882273E8E1
522FA1C8-856B-415B-BFF2-73F4D2242573756272C4-86E1-469D-892C-5C9D3C5198CEEB538BF0-4DFD-48DE-8045-2F142B052A4223DB2839-A175-449E-8250-831EE2DCBB66C9EDC3E4-87B5-4958-A1F6-413DD4406DCF3C5104CB-C932-4F72-A94C-65517BF6C5A171ABC327-4BE2-4725-B2F6-1B89B01288E4

Përshkrimi

Shitet Audi A4 sline me portbagazh,kamio manuale,nafte,tapiceri cope&lekur,clima,sensore parkimi,xenon,sherbimet te gjithe te kryera dhe me dokumenta te paguara deri ne Shtator 2018.

Nuk ka tag

473 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 55559e4411944a14

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total