Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,500 €

Shitet Audi A4, Benzinë+Gaz, portbagazh, viti 2000

  • Viti i prodhimit: 2000
  • Kilometra: më shumë se 300.000
  • Karburanti: Benzinë+Gaz
  • Rrethi: Korçë
  • Kontakt: 0698185066
  • Opsione të tjera: Klima, Libër shërbimesh, Disqe alumini, Portbagazh
  • Postuar: 27/09/2017 01:13
  • Skadon: 83 ditë, 5 orë
20170614_125441
20170614_125451

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje shum te mire, ekonomike dhe e paster si jashte dhe brenda motor alz

Nuk ka tag

343 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1359cab4146f090

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total