Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,500 €

Shitet Audi A3 viti 2001, 1.6 benzine manuale

  • Viti i prodhimit: 2001
  • Kilometra: 125.001-150.000
  • Karburanti: Benzinë
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695182767
  • Postuar: 07/12/2016 10:24
  • Skadon: 15 ditë, 18 orë
IMG_7718
IMG_7720IMG_7719IMG_7721IMG_7722IMG_7723IMG_7725IMG_7727

Përshkrimi

Shitet Audi A3 viti 2001, 1.6 benzine manuale, klima, xhama elektrik, goma 80%, sensor parkimi mbrapa origjinal, 4 celsa,
151 000 km origjinale, sherbime te kryera si vaj filtra dhe rrype motori, etj. Shitet per arsye mos perdorimi

Nuk ka tag

727 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 88258205ee40ec98

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total