Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

143,000 €

Shitet Apatament 3+1+2Tualete tek 21 Dhjetori

  • Çmimi/m²: 1050
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Rr. Naim Frasheri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355694050031
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar: 08/08/2017 13:13
  • Skadon: 49 ditë, 5 orë
IMG_4758

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1+2 Tualete ne rrugen “Naim Frasheri” shume prane rruges se Kavajes i cili ndodhet ne katin e 7-te teknik te nje ndertimi te ri me organizim te brendshem: nje dhome te bollshme ndenje, nje dhome te vecuar gatimi, tre dhoma gjumi, ku dhoma matrimoniale eshte e paisur me ballkon dhe me tualet, nje dhome e cila sherben si depo dhe dy ballkone te cilet jane te orientuar nga lindja. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje-Perendim gje e cila e ben te jete e pershkueshme nga drita natyrale ne pjesen me te madhe te dites. Apartamenti eshte totalisht i arreduar dhe disponon certifikate pronesie. Per me shume info ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!

Nuk ka tag

48 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8959899cb813796

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total