Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

32,600 €

Shitet apatament 1+1 ne Yzberisht-Kmy

  • Çmimi/m²: 490
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: RRuga 3 Deshmoret
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355674920628
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 11/07/2017 17:47
  • Skadon: 15 ditë, 1 orë
IMG_20170710_111803
IMG_20170710_111814

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 me nje siperfaqe totale prej 66.5m2 ne zonen Yzberishtit prane Kmy, zone kjo qe te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese te rehatshme. Apartamenti ka nje (1) tualet, orientim shume te mire dhe kubature te rregullt. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per te lene nje vizite ju lutem na kontaktoni.

Nuk ka tag

100 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5165964f2fb2c793

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total