Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

125,000 €

Shitet apartamenti i sapo rinovuar, zona Bllok, oborri i pallateve Agimi

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Brenda Pallateve Agimi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0662101081
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Pranë qendrës
  • Postuar: 13/06/2017 19:48
  • Skadon: 25 ditë, 8 orë
Planimetria
IMG_4468IMG_4480IMG_2593IMG_2597IMG_4484IMG_4470IMG_4474IMG_6817

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne bllok ne oborrin e pallateve Agimi, sa futesh tek tuneli i Ami Event. Apartamenti ka pak qe eshte rinovuar me materiale te cilesise se pare, me Parket laminat AC5, dritare termike PVC, dere e blinduar dhe izoluar, Banja dhe kuzhina jane me Kuarc, lavapjati Smeg, rubinetet Hansgrohe etj. Eshte bere nje investim prej 10.000 Euro. Nese preferohet mund te shitet dhe i mobiluar. Mobiljet jane te gjitha italiane dhe dizajn.

Eshte 63 m2 sipas certifikates se pronesise. Eshte ne katin e pare dhe ka ekspozim nga Jug-Lindja. Ka nje oborr personal ku dilet me shkalle, ku jane mbjell limon, ulli dhe kumbull.

Nuk ka tag

50 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 5425940232425e94

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total