Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

72,000 €

Shitet apartament tek stacioni i trenit

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Stacioni i trenit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri
  • Postuar: 07/12/2017 16:44
  • Skadon: 23 ditë, 18 orë
AP 4.1.5-page-001
IMG_5965IMG_6003IMG_6001IMG_5974IMG_5974IMG_5998

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 prane stacionit te trenit, shume afer bul. Zogu i Pare dhe 20 m larg bulevardit te ri qe po ndertohet. Apartamenti ka siperfaqe 84.15 m2 dhe ndodhet ne katin e katert. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te sapoperfunduar, me punime cilesore. Zona ne te cilen ndodhet kompleksi eshte pjese e studimit te planit te miratuar nga Bashkia e Tiranes. Apartamenti eshte me hipoteke. Na kontaktoni per viziten ne prone.

Cmimi 72000 euro.

RK050816-04

www.homeplus.al

Nuk ka tag

5386 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 92457a83b135eba7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total