Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

121,600 €

Shitet Apartament tek Kristali

  • Çmimi/m²: 800
  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: tek Kristali
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 22/09/2017 16:41
  • Skadon për: 37 ditë, 8 orë
Shitet Apartament tek Kristali - Fotografia 1Shitet Apartament tek Kristali - Fotografia 2

Përshkrim

Shitet Apartament tek Kristali

Shitet Apartament luksoz tek Kristali ne Tirane. Apartamenti ka nje siperfaqje prej 152 m2. Ne brendesi te tij ka 3 dhoma gjumi, 1 salle te madhe, guzhina vecmas, 3 ballkone, 2 banjo te medha dhe me dritare. Shtepia eshte me punime extra te mrekullueshme. Ajo ka mobilim perfekt dhe banjot jane edhe me hidromasazh, dhe ne njeren nga keto eshte e instaluar edhe 1 xhakuzi i cili kushton 1200 euro, guzhine me te gjithe aksesoret. Sistem ngrohje me gaz me centraline ne ballkon, por ka edhe kondicioner. Te gjitha dhomat jane me tapet. Cmimi i ketij apartamenti eshte 800 euro/m2, por me punimet extra dhe mobilim cmimi real per m2 zbret thuajse 40%. Nxitoni sepse eshte nje rast ideal per te investuar per shtepine tuaj.

CMIMI: 800 euro/m2

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Banjo: 2
Dhoma: 3
Ballkone: 3
Siperfaqja: 152 m2
Tipi I Prones: Apartament 5+1+3BLK
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Qendra Kristal

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 193 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 61558ee4ee4c17cf

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total