Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

111,000 €

Shitet Apartament tek Condor Center 2+1

  • Çmimi/m²: 1,000€/ m²
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rr. Kavajes, Condor Center, Tirane
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694030502
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Me ashensor
  • Postuar: 11/08/2017 12:55
  • Skadon: 8 ditë, 5 orë
dkkjhs
fhikdjdnhkdsdjdnhskidshwcsjixujikxvgdvb

Përshkrimi

Shitet Apartament tek Condor Center, tersisht I mobiluar dhe I rinovuar, dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, sallon.

Kati: 4

Nuk ka tag

91 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 265975ed29e9f51

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total