Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

50,000 €

Shitet apartament tek Ali Demi

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: tek Ali Demi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695406860
  • Postuar në: 22/09/2017 16:41
  • Skadon për: 22 ditë, 11 orë
Shitet apartament tek Ali Demi - Fotografia 1Shitet apartament tek Ali Demi - Fotografia 2Shitet apartament tek Ali Demi - Fotografia 3

Përshkrim

Shitet apartament tek Ali Demi

Shitet apartament te lagja Ali Demi, afer xhamis. Siperfaqja e apartamentit eshte 64 m2. Ai eshte i perbere nga nje dhome gjumi e madhe, guzhine me vete dhe nje dhome femijesh, nje banjo me dritare dhe 2 ballkone. Shtepia eshte e mobiluar shume bukur dhe me te gjitha orendite cilesore dhe te paperdorura. Shitet per vetem 50.000 euro.

CMIMI: 50.000 euro

INFORMACIONET PERKATESE MBI PRONEN :

Banjo: 1
Dhoma: 2
Siperfaqja: 64 m2
Tipi I Prones: Apartament 2+1
Statusi: e re
Qyteti: Tirane
Zona: Ali Demi

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 260 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 51458f4d916502b4

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total