Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

36,000 €

OKAZION APARTAMENT 1+1

  • Çmimi/m²: 36000
  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: VORRI I bOMIT
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695766400
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Vend parkimi
  • Postuar: 21/05/2018 10:37
  • Skadon: 13 ditë, 11 orë
2016-01-16-07-44-28-922
2016-01-16-07-48-18-1642016-01-16-07-45-40-6572016-01-16-07-47-51-5942016-01-16-07-45-05-643

Përshkrimi

Shitete apartament te vaorri i bomit , me tulla te bardha , ne katin e 5 te nje pallati ekzistues , me tarace te izoluar , depozite uji , pompe uji , i rikonstruktuar , lagje shume e qete dhe vendparkimi i garantuar , shitet per arsye zgjerimi .me hipoteke

Nuk ka tag

479 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 2815ae6bd8223522

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total