Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

550,000 €

Shitet apartament super luksoz ne Bllok!

  • Sipërfaqja (m²): 201-300
  • Adresa: Rr. Gjin Bue Shpata
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 07/12/2017 16:44
  • Skadon: 27 ditë, 20 orë
1
245 (2)68101214

Përshkrimi

Shitet apartament super luksoz prane zones se Bllokut, Rr. “Gjin Bue Shpata”. Apartamenti ka siperfaqe 222 m2, ndodhet ne katin zero te nje pallati te ri te pajisur me nje oborr personal e shplodhes. Ka ne perberje 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ambient ngrenie, ambient depojo dhe 2 tualete. Te gjitha punimet ne pallat dhe apartament jane te cilesise se larte, Apartamenti eshte i shtuar me pllaka dhe parket druri, eshte i mobiluar dhe arreduar ne menyre moderne dhe bashkohore. Eshte i pajisur me dokumenta te rregullta pronesie.

Nese jeni te interesuar per me teper detaje si dhe viziten ne prone na kontaktoni!

AN090817-01

Shitet apartament super luksoz ne Bllok!

Nuk ka tag

144 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2459918ebb5f960

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total