Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

39,000 €

Shitet apartament sip 90 m2

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Rr. Tepe
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0682052992 0675374190
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 20/06/2017 20:23
  • Skadon: 26 ditë, 3 orë
2
34

Përshkrimi

CITYHOME ka per te shitur apartament sip 90 m2. Apartamenti ndodhet ne adresen Rr. Tepe ( Perash) Shkoder.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Nuk ka tag

74 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 6795949680cbfb9a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total