Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

53,000 €

Shitet apartament sip 85 m2

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Rr. Studenti
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0682052992 0675374190
  • Specifikimet: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 13/06/2017 12:26
  • Skadon: 22 ditë, 14 orë
3
5

Përshkrimi

CITYHOME ka per te shitur apartament sip 85 m2 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit te Shkodres. Adresa: Rr. Studenti . Perball Grand Hotel Europa.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Nuk ka tag

127 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 345593fbda8037cc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total