Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

45,000 €

Shitet apartament sip 83 m2

  • Çmimi/m²: 83
  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Sheshi Perash
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0682052992 0675374190
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 01/06/2017 12:50
  • Skadon: 8 ditë, 17 orë
Screenshot - 6_1_2017 , 12_22_05 PM
Screenshot - 6_1_2017 , 12_17_51 PMScreenshot - 6_1_2017 , 12_25_22 PM

Përshkrimi

CITYHOME ka per te shitur apartament sip 83 m2. Apartamenti ndodhet tek Sheshi Perash. Shkoder.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Nuk ka tag

80 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 962592ff179b209e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total