Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

50,000 €

Shitet apartament sip 80 m2

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Rr. Studenti
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0682052992 0675374190
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 05/06/2017 11:55
  • Skadon: 14 ditë, 13 orë
Screenshot - 6_5_2017 , 11_02_39 AM
Screenshot - 6_5_2017 , 11_01_06 AM

Përshkrimi

CITYHOME ka per te shitur apartament sip 80 m2. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit te shkodres. Adresa: Rr Studenti ( Tek Radio Shkodra).

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Nuk ka tag

110 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 73159352a6385aed

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total