Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

35,500 €

Shitet apartament sip 80 m2

  • Çmimi/m²: 35500
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Tek stadiumi "Loro Borici"
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0682052992 0683216168
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 14/07/2017 11:56
1
234

Përshkrimi

CITYHOME ka per te shitur apartament sip 80 m2. Apartamenti eshte i ri dhe ndodhet tek Stadiumi “Loro Borici” Shkoder

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Nuk ka tag

271 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 385968952201fd7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Oferta nga ky postues

total