Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

140,000 €

Shitet apartament sip 200 m2

  • Sipërfaqja (m²): 151-200
  • Adresa: Rr. Evlija Celebiu
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0682052992 0675374190
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 24/06/2017 11:45
  • Skadon: 32 ditë, 1 orë
1
234567

Përshkrimi

CITYHOME ka per te shitur apartament sip 200 m2. Apartamenti ndodhet ne adresen Rr. Evlija Celebiu. ( Afer Stadiumit) Shkoder

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Nuk ka tag

83 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 662594e34b39ba90

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total