Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

59,400 €

Shitet apartament sip 108 m2

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rr. Pogej
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 0682052992 0675374190
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi
  • Postuar: 09/06/2017 18:39
  • Skadon: 21 ditë, 9 orë
Screenshot - 6_9_2017 , 1_21_39 PM
Screenshot - 6_9_2017 , 1_23_22 PMScreenshot - 6_9_2017 , 1_25_35 PM

Përshkrimi

CITYHOME ka per te shitur apartament sip 108 m2. Apartamenti ndodhet ne Rus. Adresa: Rr. Pogej Shkoder.

Agjentet tone kane bere maksimumin per te gjetur raportin sa me te drejt ndermjet cmimit dhe cilesise per me shume informacion kontaktoni ne adresen:

KONTAKT CITYHOME
Rr. Kole Idromeno (Pedonale)
Shkoder
Tel 0682052992
0675374190
cityhome.al@gmail.com

Nuk ka tag

83 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 940593acf302d887

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total