Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

110,000 €

Shitet apartament prane stacionit te trenit

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Stacioni i trenit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 51 ditë, 4 orë
AP 6.2.1-page-001
IMG_5945IMG_5958IMG_5921IMG_5935IMG_5918IMG_5998

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 prane stacionit te trenit, shume afer bul. Zogu i Pare dhe 20 m larg bulevardit te ri qe po ndertohet. Apartamenti ka siperfaqe 100.63 m2 dhe ndodhet ne katin e gjashte. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te sapoperfunduar, me punime cilesore. Zona ne te cilen ndodhet kompleksi eshte pjese e studimit te planit te miratuar nga Bashkia e Tiranes. Apartamenti eshte me hipoteke. Na kontaktoni per viziten ne prone.

Cmimi 110000 euro.

RK050816-13

www.homeplus.al

Nuk ka tag

5440 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 88257a8485dbb613

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total