Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

100,000 €

Shitet apartament prane stacionit te trenit

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Stacioni i trenit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri
  • Postuar: 07/12/2017 16:44
  • Skadon: 23 ditë, 18 orë
AP 7.1.4-page-001
IMG_5961IMG_5948IMG_5913IMG_5923IMG_6004IMG_6003IMG_5890

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 prane stacionit te trenit, shume afer bul. Zogu i Pare dhe 20 m larg bulevardit te ri qe po ndertohet. Apartamenti ka siperfaqe 106.56 m2 dhe ndodhet ne katin e shtate. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te sapoperfunduar, me punime cilesore. Zona ne te cilen ndodhet kompleksi eshte pjese e studimit te planit te miratuar nga Bashkia e Tiranes. Apartamenti eshte me hipoteke. Na kontaktoni per viziten ne prone.

Cmimi 100000 euro.

RK050816-20

www.homeplus.al

Nuk ka tag

5168 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 93157a858b3994d9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total