Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

110,000 €

Shitet apartament prane stacionit te trenit

  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Stacioni i trenit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri
  • Postuar: 22/11/2017 16:28
  • Skadon: 44 ditë, 16 orë
IMG_5883
IMG_5884IMG_5888IMG_5944IMG_5961AP 5.1.4-page-001

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 prane stacionit te trenit, shume afer bul. Zogu i Pare dhe 20 m larg bulevardit te ri qe po ndertohet. Apartamenti ka siperfaqe 125.56 m2 dhe ndodhet ne katin e peste dhe nje verande me siperfaqe 50 m2. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te sapoperfunduar, me punime cilesore. Zona ne te cilen ndodhet kompleksi eshte pjese e studimit te planit te miratuar nga Bashkia e Tiranes. Apartamenti eshte me hipoteke. Na kontaktoni per viziten ne prone.

Cmimi 110000 euro.

RK050816-05

www.homeplus.al

Nuk ka tag

5179 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 24657a83c7978f59

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total