Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

110,000 €

Shitet apartament prane stacionit te trenit

ONLINE para 1 ditë
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Stacioni i trenit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri
  • Postuar në: 24/07/2017 16:47
  • Skadon për: 13 ditë, 5 orë
IMG_5969
IMG_5961IMG_5973IMG_6004IMG_6001IMG_5890

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 prane stacionit te trenit, shume afer bul. Zogu i Pare dhe 20 m larg bulevardit te ri qe po ndertohet. Apartamenti ka siperfaqe 101.42 m2 dhe ndodhet ne katin e gjashte dhe nje verande me siperfaqe 35.30 m2. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te sapoperfunduar, me punime cilesore. Zona ne te cilen ndodhet kompleksi eshte pjese e studimit te planit te miratuar nga Bashkia e Tiranes. Apartamenti eshte me hipoteke. Na kontaktoni per viziten ne prone.

Cmimi 110000 euro.

RK050816-07

www.homeplus.al

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 5155 herë (2 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 43157a83fc3ea71d

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total