Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

110,000 €

Shitet apartament prane stacionit te trenit

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Stacioni i trenit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 49 ditë, 13 orë
IMG_5969
IMG_5961IMG_5973IMG_6004IMG_6001IMG_5890

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 prane stacionit te trenit, shume afer bul. Zogu i Pare dhe 20 m larg bulevardit te ri qe po ndertohet. Apartamenti ka siperfaqe 101.42 m2 dhe ndodhet ne katin e gjashte dhe nje verande me siperfaqe 35.30 m2. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te sapoperfunduar, me punime cilesore. Zona ne te cilen ndodhet kompleksi eshte pjese e studimit te planit te miratuar nga Bashkia e Tiranes. Apartamenti eshte me hipoteke. Na kontaktoni per viziten ne prone.

Cmimi 110000 euro.

RK050816-07

www.homeplus.al

Nuk ka tag

5229 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 43157a83fc3ea71d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total