Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

136,800 €

Shitet apartament prane Rr. M. Shyri

  • Çmimi/m²: 1200
  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Rr. Besim Imami
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar në: 24/02/2017 14:43
  • Skadon për: 129 ditë, 20 orë
2
15

Përshkrim

Shitet apartament ne Rr. Besim Imami (prane Rr. M. Shyri). Apartamenti ka ndarje 2+1, 1 dhome depo, 2 banjo dhe 1 ballkon, eshte ne katin e 4 te nje pallati te ri me punime cilesore dhe ka ashensor. Siperfaqja e apartamentit eshte neto 114 m2. Dritaret jane me dopjo xham dhe me grila. Ballkoni i bollshem dhe i pajisur me tende. Orientimi eshte nga Jugu. Ka hipoteke dhe mundesi parkimi nentokesor. Per me shume detaje na kontaktoni.

www.homeplus.al

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+1Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 6768 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 650577a2b453618a

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar