Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

72,000 €

Shitet Apartament Prane Rezidences Alba

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rruga Ndre Mjeda
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694017175
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 02/10/2017 09:34
  • Skadon: 3 ditë, 1 orë
651-001
A07b

Përshkrimi

Rezidenca Alba , Tirane

Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Alba

Apartamenti perbehet nga dhome gjumi , soxhorno ,gatim me vete, m ballkon, tualet, i gjithe orientimi i apartamnetit eshte jug, ndodhet ne katin e 5 Banim . Apartamenti ka siperfaqe 80 m² dhe ndodhe ne Rezidencen Alba ndertuar nga Firma prestigjoze Edil Al ku dhuron cilesi dhe siguri per familjen tuaj .
Rezidenca ndodhet ne nje pozicion gjeografik strategjik ku lidhen akset kryesore te Tiranes qendren dhe daljen nga qyteti, prane 21 Dhjetorit

Cmimi total 72000 euro
Per me shume informacion 069 4017175

Nuk ka tag

4671 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 28657c0556de3c61

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total