Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

111,000 €

SHITET APARTAMENT NGA EDIL AL 3+1 ,CONCORD CENTER

  • Çmimi/m²: 850
  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Rruga 5 Maji
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694017175
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 02/10/2017 09:34
  • Skadon: 64 ditë, 4 orë
konkorda

Përshkrimi

Shitet apartament tek kompleksi ‘Concord Center’ ne rrugen 5 Maji. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi dhe nje soxhorno. Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket orientimi i tyre favorizon shume ndricim dhe ngrohtesi natyrale nga dielli. Qendra Concord ofron facilitete te ndryshme dhe eshte i vendosur ne nje zone mjaft te mire te Tiranes ku ke prane qendren, QSUT.

Siperfaqe e ketij apartamenti eshte 111.15 m² dhe verande 39.3m2, ndodhur ne katin 1 banim , i perfunduar dhe i gatshem per banim.I pajisur me hipoteke.

Vlera e apartamentit me nje super oferte : nga 111.000euro.

PER ME SHUME KONTAKTONI :

0694017175
ermira.brozi@edilal.com

Cel. : 0694017175

Nuk ka tag

4618 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 55157c03719c6221

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total