Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

88,000 €

Shitet apartament ne zonen e Selites.

  • Çmimi/m²: 966
  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Rr. Irfan Tomini, Selite
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 43 ditë, 14 orë
2

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Selites, Rr. “Irfan Tomini”. Apartamenti ka siperfaqe 88 m2, ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati ekzistues por i cili eshte restauruar kohet e fundit. Ka ne perberje 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe ballkon. Eshte i pajisur me dokumenta te rregullta. Cmimi i negociueshem. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

AZ010817-01

Shitet apartament ne zonen e Selites.

Nuk ka tag

62 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 745981906e7a62a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total